Čištění koberců Chomutov

Čištění koberců

Čištění koberců a sedaček v Chomutově a Mostě

Úklidová firma Chomutov – LASSO CV s.r.o. již dvacet let s vámi

Tento reklamní článek je věnovaný úklidové firmě LASSO CV s.r.o., která již 20 let poskytuje nejkomplexnější úklidové služby pro své zákazníky a to nejen v Chomutově, ale celém kraji. Firma LASSO poskytuje úklidové služby, údržbu zeleně, úklid sněhu, praní a žehlení prádla. Své služby poskytuje, jak firmám, tak domácnostem. Mezi jednu z mnoha poptávaných služeb firmy LASSO je i mokré čištění koberců, která je velmi i oblíbená i v domácnostech. Úklid Chomutov to je LASSO CV s.r.o.

čištění koberců Chomutov

Čištění koberců a sedacích souprav Chomutov

Čištění koberců Chomutov je služba poskytována domácnostem i firmám. Jedná se o mokré čištění koberců a sedacích souprav extraktory Kärcher, které jsou vysoce účinné a zároveň šetrné k vláknu v kombinaci s čisticím prostředkem od německé firmy Kärcher. K čištění koberců a sedaček nepoužívám žádné levné šmejdy, ale snažíme se maximalizovat výsledek samotného čištění a uspokojit, tak i ty nejnáročnější zákazníky. Za naší dvacetiletou dobu existence už jsme posbírali hromadu zkušeností nato, abychom věděli, co je pro vaše koberce, křesla sedačky a celkově čalouněný nábytek to nejlepší.

Pokud jste někdy přemýšleli, o tom, že váš koberec nebo sedačka by mohli vypadat čistěji a být voňavější, pak neváhejte oslovit naší firmu LASSO a poptávat čištění koberců Chomutov. Taktéž v Mostě provozujeme službu čištění koberců Most. Koberce a sedačky čistíme i v Kadani a zkrátka v skoro celém kraji. Proto neváhejte a poptávejte jedničku na trhu v oblasti čištění koberců a sedaček.

Komentovat příspěvěk