Proč si vybrat na čištění koberců naší firmu z takové konkurence na Ostravsku

Čištění koberců

Čištění koberců Ostrava.eu poskytuje kvalitní služby

Rok od roku vznikají noví a noví živnostníci, kteří se zabývají vším možným. Nynější trend je podnikání jako hodinový manžel soustřeďující se na čištění koberců, čištění interiérů aut, úklidové služby a nějaké další lehké řemeslné služby, které k tomu patří. Je to logické a chápu to. Vstoupit do takového odvětví není nijak kapitálově a ani intelektově náročné. Rozdíl mezi námi a těmito zákazníky je na první pohled znatelný – CENOVÝ. ALE POZOR tento ROZDÍL JE V ŘÁDU MAX 15%. Často mi zákazníci do telefonu říkají, že ti druzí to mají za míň. Ale opravdu je to v konečným důsledku třeba jenom 30,- Kč. Rád bych vám vysvětlil, proč jsme o něco málo dražší v bodech:

  • Musíme zaplatit pracovní sílu, naše spolehlivé pracovníky.
  • Máme fixní náklady – kancelář, telefony, internet atd.
  • Snažíme se neustále vzdělávat a rozvíjet v nových trendech.
  • Nakupujeme stále novou techniku, abychom co nejvíce uspokojili s našimi službami zákazníky.
  • Rosteme a investujeme do celkového rozvoje naší firmy.
  • Používáme jenom techniku a čisticí prostředky nejvyšší kvality od firmy Kärcher.
  • Pomáháme druhým (sponzoring dětských akcí, např. Mikulášská nebo velikonoční besídka).

Ano je to tak. Když jsem začínal jako chudý student vysoké školy Báňské měl jsem jenom jeden stroj na čištění koberců. Jenže za rok už jsem jich vlastnil 5. Neustále jsem zlepšoval služby pro zákazníky. A vždy mi šlo především a pouze o celkovou spokojenost našich zákazníků. Nyní poskytujeme naše služby velkým firmám (čištění koberců s kartáčovací hlavou), ale stále i našim zákazníkům v domácnosti. Zakládáme si na maximálním uspokojení přání našich zákazníků. Okamžitě reagujeme na vzniklé reklamace. Vždy chceme, aby vyhráli obě strany, jak zákazník tak my jako firma. Uzavíráme dohody WIN-WIN, VÍTĚZ-VÍTĚZ.

Za minulý rok jsme měli rekordní obrat a mohli jsme se díky vám, našim spokojeným zákazníkům dál rozvíjet. Chtěl bych vám tímto poděkovat a těším se na další spolupráci. Chystáme další rozšíření služeb a věříme, že i v tomto roce budeme plnit vaše přání a budete s námi nadále spokojeni.

S pozdravem, Ing. Jiří Votava, jednatel firmy čištění koberců Ostrava.eu.

Komentovat příspěvěk