Čištění koberců i ve městech Frýdek-Místek a Brušperk

Čištění koberců

Čištění koberců ve Frýdku-Místku a jeho okolí

V okrese Frýdek-Místek naše firma taktéž poskytuje službu hloubkového mokrého čištění koberců a sedacích souprav. Tuto službu poskytujeme, jak firemním zákazníkům, tak domácnostem. Čištění koberců provádíme profesionálními stroji na čištění koberců a sedaček. Při čištění používáme jen ty nejosvědčenější postupy, které jsme v naší firmě budovali za léta praxe v oboru. Používáme nejekologičtější a zároveň nejúčinnější čisticí chemii od společnosti Kärcher. Takže se nemusíte bát alergických reakcí nebo například ztrátu stálosti barvy čištěného materiálu. Naše služby využívá denně mnoho zákazníků a to nejenom díky kvalitě v odvedené práci, ale také díky tomu, že se snažíme maximálně časově přizpůsobit našim zákazníkům.

Co bychom měli před čištěním koberců udělat?

  • Odstranit z koberce věci ať už to jsou hračky nebo kancelářské potřeby.
  • Pořádně koberce na sucho vysát. Koberec si od nás můžete nechat vysát, ale musíte to nahlásit dopředu. A suché vysávání je zpoplatněno částkou 5,- Kč/m2.
  • Posunout nábytek, tak šikovně, aby se koberec dal vyčistit po celé jeho ploše. S posunutím nábytku vám, ochotně pomůžou naši pracovníci.

Jak dlouho dopředu volat a objednávat?

Pokud je zákazník v nouzi a potřebuje našich služeb čištění koberců Frýdek využít ihned. Snažíme se mu maximálně vyjít vstříc a pokusit se zajistit u něj čištění koberců nebo sedaček do 24h. Obvykle je, ale nejlepší, když zavoláte nejméně 48h předem. Tato rada platí i pro čištění koberců Ostrava.

 

 

Komentovat příspěvěk