Největší a nejlevnější půjčovna čističů koberců

Čištění koberců

Půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava

Každý den máme pro vás k dispozici 12 profi strojů na čištění koberců Kärcher. Stroje Kärcher Puzzi 100 a 10/1 a také 200 se vyznačují velmi jednoduchou obsluhou. Abyste nám uvěřili, že čištění koberců s našimi čističi není žádná dřina natočili jsme pro vás video, které můžete shlédnout níže.

Nejnižší cena za půjčení stroje na čištění koberců v Ostravě

 • Cena půjčení na 24 hodin je 388 Kč
 • Cena půjčení za víkend (od pátku do pondělí) je rovných 598 Kč
 • Ke stroji vám dáme dostatek prášku na čištění koberců Kärcher. Jedna dávka stojí 29 Kč a vystačí vám na 10 – 10 m2.
 • Více informací zde: Půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava

Kde nás najdete…

Naše půjčovna strojů na čištění koberců je na adrese: Poděbradova 101a, Moravská Ostrava (Vjezd vedle Praktik Papíru, v blízkosti je také Ferona nebo klub Fabric). Bližší informace naleznete v kontaktech.

pujcovna-stroju-na-cisteni-kobercu-ostrava

Půjčovna parních čističů

Dále si v naší půjčovně můžete půjčit parní čistič Kärcher se, kterým můžete čistit prakticky cokoliv (zašlá špína, spáry, skvrny nejrůznějšího původu, žaluzie, troubu, sklokeramickou desku či baterii). Cena půjčení je 499 Kč/24h nebo 900 Kč/víkend (pátek až pondělí). K čištění s párou nepotřebujete žádnou chemii. Jedná se o vysoce efektivní čištění a zároveň o velmi antialergickou a ekologickou cestu k vyčištění vašeho domova nebo kanceláře. Více informací zde: Půjčovna parních čističů Ostrava

Půjčovna čističů oken

Za pouhých 180 Kč/24h nebo 300 Kč/víkend (pátek až pondělí) si můžete půjčit čistič oken Kärcher. A mytí oken pro vás už nikdy nebude ta nejotravnější práce.

Úklid domácnosti Ostrava

Pokud se nechcete stresovat generálním úklidem domácnosti nebo úklidem po pronájmu nemovitosti. Jsme vám plně k službám. Provedeme komplexní, detailní úklid vašeho bytu či jakékoliv jiné nemovitosti. Pokud pronajímáte byt nájemníkům a nechce se vám po nich uklízet, zavolejte si naší úklidovou firmu a nájemníkům strhněte úklid z kauce. To je běžná praxe. Takových úklidů už jsme provedli stovky. Nestresujte se, neztrácejte čas… svěřte úklid odborníkům 🙂 Úklid Ostrava. Půjčovna čističů koberců Ostrava.

čištění koberců ostrava moravská ostrava poděbradova

Nejlevnější půjčovna čističů koberců Ostrava

Čištění koberců Ostrava

2 komentáře

 1. Magda
  12 října 18, 6:31pm

  Dobrý den. Můžeme si příští týden vypůjčit čistící stroj na 24 hodin? Děkuji. Kliestikova

 2. Magda kliestikova
  12 října 18, 6:59pm

  Na koberce

Komentovat příspěvěk