Nejlevnější profesionální čištění koberců a sedaček v Ostravě

Čištění koberců / Nezařazené

Již šestým rokem čistíme vaše koberce a sedačky v Ostravě a přilehlém okolí. Stále držíme ceny velmi nízko. Kvalitu práce držíme oproti ceně velmi vysoko. Základní filozofie naší firmy je: Zákazník náš pán. Na prvním místě je vždy náš zákazník. Proto pro naše zákazníky vždy najdeme vhodný čas pro realizaci zakázky a také expresně řešíme reklamace jakéhokoliv typu. Naše ceny jsou transparentní, naši zaměstnanci řádně proškoleni. Jsme pojištěni proti škodám na majetku až do výše jednoho miliónu. Díky každodenní realizaci naší jednoduché firemní filozofie máme v Moravskoslezském kraji za dobu naší existence tisíce spokojených zákazníků.

čištění koberců ostrava

Služby firmy Votamax s.r.o.:

Jdeme s dobou… koberce čistíme s nejnovějšími stroji Kärcher

Stále nakupujeme nejnovější stroje na čištění koberců. Naši zaměstnanci provádí čištění u zákazníků vždy s těmi nejnovějšími a nejúčinnějšími extraktory od firmy Kärcher. Na výsledky jejich práce se můžete podívat zde. Jak se čistí koberce: Videa z čištění koberců.

Největší a nejlevnější půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava

  • Půjčení na 24h za 298 Kč.
  • Půjčení na víkend (pátek až pondělí) 500 Kč.
  • Půjčujeme i parní čističe a čističe oken.

půjčovna strojů na čištění koberců Ostrava

Pomáháme dětem

Zcela zdarma na vlastní náklady jsme pomohli vyčistit mateřskou školku na ulici Komerční v Ostravě od blech za pomocí čištění ozónem. Pravidelně sponzorujeme mikulášskou besídku a zapojujeme se do charitativních akcí.

Komentovat příspěvěk