Přestěhovali jsme se… Půjčovna čističů koberců i čistírna koberců na nové adrese

Čištění koberců

Jsme na nové adrese: Hladnovská 83/116, Slezská Ostrava

Vážení zákazníci vzhledem k obrovské poptávce po našich službách a s tím spojeným růstem naší firmy jsme se rozhodli pro radikální změnu. Změnu, kterou jistě oceníte. Přestěhovali jsme se na novou adresu: Hladnovská 83/116, Ostrava-Muglinov. Je to jen 3 km daleko od naší původní adresy na ulici Poděbradova. Na nové adrese v současné době ještě stále probíhají finální rekonstrukce nemovitosti. Ovšem kancelář a půjčovna čističů koberců už zde fungují naplno. Během několika málo dní zde přesuneme i čistírnu koberců, abychom vám mohli čistit koberce v nových větších prostorách, pro vaši maximální spokojenost.

Co jistě oceníte:

  • Už žádné bloudění a hledání. Jsme přímo na hlavní dlouhé ulici Muglinovská, přímo u silnice. Dům je označený reklamou a billboardy.
  • Dostatek míst k zaparkování.
  • Nové větší prostory a snadná cesta přes barák do samotné půjčovny. Už žádné bloudění uvntři budovy. Jsme hned v prvních dvěřích.
  • V čistírně koberců budeme nově využívat impregnační nano technologie Picatec – Jsme autorizované aplikační centrum Pikatec.
  • V průběhu prosince zde přesuneme i ruční mytí aut Ostrava. Takže budeme poskytovat všechny služby pod jednou střechou.
  • Chvilku v půjčovně čističů koberců vám můžeme zpříjemnit kávou či vodou.

čištění koberců ostrava

Jak se k nám dostanete…

Pokud pojedete podle aplikace Google maps (nebo některých z offline navigací) poté zadejte adresu: Hladnovská 83/116, nebo jen Hladnovská 116. Bohužel před 2 roky došlo k přečíslování ulice na Hladnovská 83/93, ale v google mapách, podle kterých jezdí většina klientů se změna neprojevila.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se vám změna bude líbit 🙂

S přátelským pozdravem,

Tým Votamax s.r.o. – CisteniKobercuOstrava.eu

Komentovat příspěvěk