Proč si vybrat pro čištění koberců, sedaček právě nás?

Čištění koberců

čištění koberců ostravaČištění koberců Ostrava.eu – Již 8 let poctiví a precizní

Vážení zákazníci a čtenáři. Každým rokem vznikají noví a noví živnostníci v oboru čištění koberců/úklid. Z pohledu Vás, jakožto zákazníka je to samozřejmé skvělé, protože tím vzniká přirozený tlak  na snižování ceny za službu. Naše firma CisteniKobercuOstrava.eu patří mezi ty levnější. Jakpak by také ne, když většina naší konkurence od nás kopíruje ceník 🙂 Někdy se může na první pohled zdát, že ušetříte padesát korun, možná stovku, když si zavoláte na čištění koberců jinou firmu. Vždy však zvažte a pořádně prověřte firmu, nebo živnostníka, kterého si voláte k Vám domů či na pracoviště. Často se nám stává, že chodíme po jiných firmách, ale především živnostnících opravovat jejich práci, takže nakonec klient zaplatí za stejnou službu dvakrát. Už se nám také stalo, že jeden z našich stálých klientů, chtěl ušetřit (mimochodem maximálně sto korun) a zavolal si na práci živnostníka, který při práci shodil a rozbil skleněnou vitrínu se šperky a utekl. Vzhledem k tomu, že nebyl pojištěný, není se čemu divit, že utekl. Tím neobhajuji jeho útěk 🙂

Za osmiletou existenci naší firmy jsme měli již řadu reklamací a pojistných událostí. Nikdo není neomylný a vždy se může přihodit něco nečekaného. Naše firma si však zakládá na maximálně vstřícném přístupu ke každému zákazníkovi. Proto řešíme každou reklamaci k maximální spokojenosti našich klientů. A pokud vznikne škoda našim zaviněním. Ihned vše řešíme, tak aby byl náš klient, co možná nejrychleji odškodněn.

No a, co tím chtěl básník říci… Že ať už si zavoláte nás, nebo někoho z naší konkurence. Vždy zkontrolujte nebo se ptejte, jestli je živnostník či firma:

  • Pojištěný/á proti škodám.
  • Jestli je plátcem DPH. Proč? No jednoduše, protože díky tomu zjistíte, jestli to s podnikáním myslí vážně a tu práci dělá dobře. Když děláte práci dobře. Lidé si Vás volají. Díky tomu rostou vaše tržby a pokud platíte daně. Měl/a byste se brzy se stát plátcem DPH.
  • Zkontrolujte, jestli mají na svém webu v kontaktech, alespoň jednu odpovědnou osobu. Přece si nebudete volat k sobě domů fantoma.
  • Vždy je důvěryhodnější, když má firma nějaké zázemí např. kancelář a firemní auto s polepem. Než adresa uvedená na RD nebo vchod v paneláku. Neříkám, že je to v každém případě špatně. Ale víc Vám to napoví o tom, jestli to dotyčný myslí s prací vážně, nebo je to pouze bokovka.
  • Podívejte se na fotky z činnosti. Pokud jsou na fotkách stroje/vysavače, které jste nikdy v životě neviděli a anglické názvy. Je jasné, že jsou fotky kradené ze zahraničních webů. A zase to svědčí o neserióznosti firmy, či živnostníka.

Pokud si v některých bodech nejste jisti. Vyžadujte platbu na fakturu. Tím zajistíte alespoň minimálně garanci dobře odvedené práce.

A pokud jde o naší firmu. Můžeme Vám garantovat, že:

  • Všichni naši zaměstnanci pracují na hlavní pracovní poměr. Jsou prověřeni a pojištěni proti škodám.
  • Firma CisteniKobercuOstrava.eu – Votamax s.r.o. je pojištěna na škody vzniklé při podnikání až do výše jednoho miliónu.
  • Jsme plátci DPH. Děláme svou práci poctivě a také poctivě platíme daně.
  • Na našem webu můžete vidět část našich zaměstnanců. Pokud jde o čištění koberců a sedaček, tak 80% zakázek provádí náš spolehlivý a slušný pracovník Roman Zahradník. Zaměstnaný na HPP.
  • Na našich webových stránkách uvidíte mnoho videí a fotek z naší činnosti čištění koberců / čištění sedaček.

Čištění koberců Ostrava.eu = Záruka dobře odvedené práce a nízké ceny

čištění koberců ostrava

Čištění koberců Ostrava

čištění koberců ostrava

Čištění sedaček Ostrava

Komentovat příspěvěk