Spolehlivé hlavně rychlé řešení díky pronájmu dodávky

Články partnerů

Stěhování představuje v životě situaci, kdy máme jistě dost práce na dlouhou dobu, jsme také tak trochu nervózní a máme rovněž pocuchané nervy. Nestíháme balit, organizovat a ke všemu se nám pokazilo auto. Večer nám tedy společnost dělají papírové krabice, plastové boxy a lepící páska a musíme se také poohlédnout po stěhovací firmě, neboť nábytek se sám asi nepřestěhuje. Tady můžeme mít trochu navrch a můžeme si pronajmout dodávku. Ta spolehlivě zastoupí úlohu stěhovacího auta a můžeme jít na věc.

Jak to tedy probíhá v praxi

Musíme si ovšem ujasnit, co od toho vlastně očekáváme. V případě, že potřebujeme převézt třeba nějaký stavební materiál na chalupu pro stavbu nového plotu nebo pro celkovou rekonstrukci,jistě budeme potřebovat dodávku užitkovou. Ta má několik výhod, které bychom jen těžko hledali například u přívěsného vozíku. Velký prostor pro náklad, ochrana před nepříznivým počasím, možnost převozu nábytku, stavebního materiálu a jiného nákladu. To jsou výhody užitkových dodávek.

Osobní dodávky jsou určené samozřejmě pouze k přepravě osob. Tento servis využívají zaměstnavatelé pro přepravu svých zaměstnanců například na školení, veletrhy a podobně. Firmy v tomto směru ušetří finanční prostředky i časovou náročnost. Dalším druhem dodávek pronájmu jsou dodávky obytné, které splňují dokonalý komfort v podobě luxusně vybavených obytných dodávek, které jsou připraveny na naši vysněnou dovolenou.

Přemýšlíme o dlouhodobém nebo krátkodobém pronájmu

V současné době si vůz můžeme půjčit nejen na víkend, ale v kurzu jsou i dlouhodobé pronájmy, které jsou žádané zejména u začínajících podnikatelů a živnostníků. Krátkodobý pronájem je možný již od jednoho dne, ale je lepší se zeptat nejdříve v autopůjčovně. Každá má nastaveny podmínky jiné.

Na co bychom se měli před samotným pronájmem připravit

Samozřejmostí je řidičské oprávnění, bez toho by nemělo cenu autopůjčovnu navštěvovat. Je potřeba také platný občanský průkaz a musíme počítat také s vratnou kaucí. Rozhodně bychom si ale před podpisem smlouvy měli přečíst obchodní podmínky firmy. Předejdeme tak případným nepříjemnostem.

Široká nabídka na trhu

V případě, že jsme se tedy rozhodli pro pronájem vozu ve spolehlivé autopůjčovně, musíme si být také jisti, že námi vybraný vůz nám vyhovuje po všech stránkách. Dodávky musí být v perfektním technickém stavu, protože přece jen na silnicích neohrožujeme jen svůj život, ale i život ostatních. Současný trh nabízí široké možnosti, takže si jistě vybere každý. Ne každá nabídka musí být pro nás hned přijatelná. Stačí, když porovnáme několik firem, jejich nabídky, ceny a také podmínky nebo bonusy. Také bychom měli zapůjčený vůz před podpisem řádně prohlédnout, pro případ, že by  ze strany autopůjčovny byl vznesen požadavek a reklamace například, že máme promáčknutý zadní blatník nebo prasklé čelní sklo. Je možné také vůz nafotit.

Některé půjčovny nabízejí různé bonusy. Jako doplňky k pronájmu nabízejí například GPS navigaci nebo v případě osobních dodávek i dětskou autosedačku. Je ale nutné si pořádně přečíst obchodní podmínky, aby při vrácení nedošlo k nedorozumění. Také nemusíme dát hned na první reklamu, která na nás vykoukne. Ne každá nabídka bezkonkurenčně nejnižší ceny pronájmu vozu musí být tou nejlepší.

Komentovat příspěvěk