Čištění koberců Frýdlant, Čeladná, Ostravice

Čištění koberců Frýdlant, Čeladná, Ostravice

Ve městech Frýdlant, Čeladná, Ostravice jejich okolí (Pstruží, Malenovice, Metylovice, Lubno, Pržno, Baška, Staré Hamry, Janovice, Morávka, Nošovice atd.) poskytujeme službu mokrého čištění koberců, sedaček a čalounění. Čištění je prováděno profesionálními extraktory Kärcher a čisticími přípravky stejnojmenné firmy.

Ve městě Frýdlant nad Ostravicí také provozujeme půjčovnu strojů na čištění kobercůMycí centrum Spa for Cars – Hlavní 1751, Frýdlant nad Ostravicí. Dopravu neplatíte – Doprava ZDARMA.

cisteni kobercu frydlant celadna ostravice pujcovna cisticu

Čištění sedaček a koberců Frýdlant, Čeladná, Ostravice

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaStroj na čištění koberců Kärcher i čistící směs jsou vyvinuty k hloubkovému účinku. Jsou šetrné  k vláknům i struktuře koberce (bez bělících složek). Použité čisticí prostředky Kärcher jsou ekologické.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaPři pečlivém čištění s extraktorem Vám z koberce odstraníme maximální množství nečistot, skvrn, špíny pevné, vsáklé.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaZbavíme Vás největšího domácího zdroje prachu, roztočů a bakterií. Pach z koberců a sedaček bude neutralizován a váš koberec či sedačka bude příjemně vonět.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaProvedeme regeneraci a omlazení vzhledu Vašich koberců. Výsledek poznáte pouhým okem. Ve vyšlapaných místech na koberci bude vlas znovu narovnán.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaVašemu koberci a sedačce tak navrátíme původní vzhled a zároveň budou hygienicky čisté. Tohoto výsledku je dosahováno neustálým propíráním koberců až do úplné čistoty.

Čištění koberců, sedaček, čalounění OstravaSchnutí koberce trvá cca od 1 hodiny až do 8 hodin. Vše záleží na typu koberce, na jeho znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti, kde je čištění prováděno.

Čištění koberců a sedaček ve Frýdlantě, Čeladné, Ostravici objednávejte na tel: 730 517 141

cisteni-sedacek-ostrava

Ceník čištění koberců a sedacích souprav ve městě Frýdlant, Čeladná, Ostravice

Telefon: 730 517 141

  • Koberec dle znečištění: od 18 – 24 Kč/m2
  • Sedačka: 290Kč/kus – Cena za sedačku do třech míst – Každé další místo 130Kč
  • Křeslo: 170Kč/kus
  • Židle: 30Kč/kus
  • Matrace: 150Kč/kus
  • Kuchyňská lavice: 290Kč/kus
  • Koberec s dlouhým vlasem kusový 24 Kč/M2
  • Minimální hodnota zakázky je 499Kč
  • Doprava ZDARMA!!!
  • Doprava mimo zmíněný region: 6Kč/1km

Veškeré ceny jsou obvyklé. V případě většího znečištění mohou být vyšší.

Čištění koberců Ostrava